Člověk nemusí cestovat kvůli svému naplnění


Copak si asi každý představí pod pojmem cestování? Jste na cestování nebo nejste? Já popravdě ze svojí zkušenosti nejsem zastánce cestování popravdě, abych pravdu řekla já nejsem taková, že bych šla někde cestovat nebo třeba seděla 10 hodin v letadle. Já si to popravdě neumím představit. My jsme nikdy nejezdili se svojí rodinou někde na dovolenou, nebo abychom někde jeli někam cestovat daleko. Já prostě jsem taková, ne že bych seděla doma, ale prostě jsem spíše taková, že nejsem prostě na to cestování a mně ta dálka vadí. Mě třeba už po delším cestování i autem bolí prostě hlava, a nejsem na to spíš taková zvyklá. V dnešní době se děje hodně věcí takových špatných kolem nás, tak nejsem prostě zastánce toho, abych někde cestovala.
 
Výlet
 
Já mám prostÄ› ráda víc takový ten svůj klid, tu svou pohodu. SamozÅ™ejmÄ› každý ÄlovÄ›k je úplnÄ› jiný. Každý ÄlovÄ›k má rád úplnÄ› nÄ›co jiného, je to na každém ÄlovÄ›ku co má rád. SamozÅ™ejmÄ› pokud má nÄ›kdo rád cestování a miluje cestovat tÅ™eba 10 hodin v letadle, tak samozÅ™ejmÄ› já to obdivuji. A kdo chce cestovat, tak aÅ¥ cestuje, ale já jsem prostÄ› taková že to cestování pro mÄ› moc není. MnÄ› to nic neříká, ale samozÅ™ejmÄ› myslím si že opravdu podívat se po té krajinÄ›, potom co kde vÅ¡ude je, tak je opravdu urÄitÄ› velice nádherné.
 
Odreágování
 
Já se spíše podívám tÅ™eba na internetu na fotky, kde prostÄ› co je. Když se chcu nÄ›kde podívat, jak to tam vypadá pustím internet, podívám se na fotky a Å™eknu si, je to tam krásné, ale já bych tam osobnÄ› tÅ™eba ani vůbec nejela. Každému ÄlovÄ›ku prostÄ› vyhovuje nÄ›co jiného. A já mám ráda opravdu ten klid a pohodu, a nemám ráda takové ty dálkové výlety. MnÄ› to prostÄ› nenaplňuje. A nikdy mÄ› to nenaplní. Koho to náplní, tak to buÄte rádi a velice to obdivuji, ale já ze svého pohledu opravdu na to nejsem, a myslím si že to ani není pro mÄ› důležité. Myslím si, že to jsou i takové vyhožené peníze, já si radÅ¡i místo toho koupím tÅ™eba úplnÄ› nÄ›co jiného.