Mám ráda psy

Znáte vůbec někoho, kdo by neměl vůbec rád zvířata? Protože já naštěstí patřím k těm lidem, kdo zvířata přímo miluje. Ale nemyslete si, to říkám jenom schválně, že mám ráda zvířata jenom na talíři. Tohle tedy vůbec ne, protože jsem se spojila se svou kamarádkou, která má také ráda zvířata, jestli bychom si neudělali nějakou chovnou stanici psů. Opravdu hodně mě to lákalo. A víte, jaké plemeno mám nejraději? Samozřejmě že taková malá plemena, které jsou trpasličí a jsou velice roztomilá. A s kamarádkou jsme také přemýšlely, jestli budeme chovat čivavy anebo pomeraniany.

Mám ráda psy.

Znáte vůbec plemeno pomeranian? Plemeno pomeranian je opravdu krásné a vypadá to skoro jako čivava, akorát pomerian je více takový roztomilý. Protože je to taková malinkatá oranžová kulička. Vždycky jsem si myslela, že pomerian je jenom oranžový a takový až do žluta. Jenomže také jsem se dozvěděla, že pomerian může být i černý anebo nějaký žíhaný a hodně barevný. A myslím si, že pomerian by byl opravdu krásný. A je to roztomilé zvířátko, které se líbí všem. Opravdu neznám nikoho, kdyby mi řekl, že se mu nelíbí pomeranian, protože jsem tedy kamarádce řekla, že bych byla moc ráda, kdybychom se věnovali chovné stanici pomerianů, protože to jsou opravdu krásná zvířata a podle mého názoru by se nám také hodně dařilo.

Psi jsou roztomilí.

A jaké psí plemeno se nejvíce líbí vám? Co byste třeba také řekli na maltézáčka nebo něco podobného? Mě se také líbí, protože je to opravdu také malé plemeno a má hodně dlouho srst. To se mi také moc líbí, ale zase péče o srst je také moc složitá, podobně jako u pomerianů. Akorát pomerian je můj oblíbený. Také mě ale nakonec překvapilo, že moje máma, že by také chtěla štěně, i když stále říkala, že psa nikdy už nechce. a nakonec se stejně pro psa rozhodla. Třeba se do psů zamiluje, jako já kdysi.