Zdravá svačinka, která zasytí

Rádi jíte alespoň v rámci možností zdravě a snažíte si hlídat jídelníček? Občas si ale nedokážete odepřít něco dobrého v podobě sladké svačinky? Co takhle vyměnit vaše sladkosti za něco také sladkého, ale zdravějšího? Dopřát si totiž můžete i kvalitní zdravé svačinky, ať už v práci, doma, na cestách, po vašich sportovních výkonech nebo kdykoliv během dne jen tak, když vás přepadne chuť na něco dobrého.
mix ořechů
Hřešit můžete i zdravým způsobem bez výčitek
Máte rádi sladké a rádi si občas zamlsáte? Zkuste to i zdravěji. Ořechové tyčinky vás zasytí a dodají vám potřebnou energii. Navíc obsahují spoustu cenných látek z různých druhů ořechů a jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin. Díky podílu sušeného ovoce je dosaženo sladší a zajímavější chuti. Tento zdravý pamlsek http://www.kurzy.cz/zpravy/442299-vix-sp-500-a-eur-usd–nejvetsi-financni-podvod-vsech-dob-odhalen/ tak potěší nejen milovníky nejrůznějších druhů oříšků, ale také ovoce a příjemné sladké chuti.
Několik příchutí i pro ty nejnáročnější mlsouny
Díky několika variantám chutí si na své přijdou i ti náročnější mlsouni. Příchutě tak můžete libovolně střídat. Vyzkoušejte třeba chutnou variantu s vlašskými, lískovými nebo pekanovými ořechy, které jsou doplněny o kokos, datle, švestky nebo čokoládu. A pro ty největší gurmány je tu pak varianta se skořicí nebo zázvorem.
lískové ořechy
Ořechové tyčinky jsou ideálním řešením pro rychlé doplnění energie během dne, po sportovní aktivitě nebo i jako zdravá svačinka pro děti do školy.
Přepadla vás chuť na něco sladkého nebo potřebujete zahnat malý hlad? Zamlsejte si zdravě na některé z ořechových tyčinek doplněných o ovoce nebo čokoládu a pochutnejte si bez výčitek. Pokud máte raději sladší chuť, pak si vyberte variantu s datlemi, které dodají sladkou chuť ve zdravé podobě.
Mějte u sebe neustále vždy alespoň jednu tyčinku a buďte tak připraveni na neočekávaný malý hlad nebo chuť na něco sladkého.