Čím nás potěší erotická masáž

Něha – současná doba je plná stresu, nestíháme, nemáme čas si ani pořádně odpočinout, neustále jsme ve střehu, napjatí, což také vyvolává chronický stres. Může se pak stát, že na nějaké něžnosti nemáme náladu, přitom jsou tak důležitou součástí života, možno říci i důležitější, než honba za kariérou. Něha mezi lidmi schází, není to jen prostředek k ukonejšení malých dětí, které jsou fixované na svou matku, v zásadě jsme vlastně každý také svým způsobem dětmi, i když jsme zapomněli, že jsme jimi byli, a že jsme něhu vnímali tehdy jako přirozenou součást života. Něžné doteky hebkou dlaní či ploskou chodidel, anebo jinými částmi těla od pozorné masérky si můžeme vyplnit tuto přirozenou tužbu, ukrytou hluboko v podvědomí každého z nás.

dívčí tvář

Mráz po zádech – když je masér zkušený, může vás v průběhu jakékoli masáže zastihnout onen známý příjemný mráz po zádech. Je to svým způsobem situace velmi blízká orgasmickému vrcholu a je jedním z důvodů, proč se právě masáž těší velké oblibě. Erotická masáž může rovněž vyvolávat příjemné chvění a mráz po zádech pak zakončit ještě vyšším stupněm rozkoše.

ležící dívka

Orgasmus – není orgasmus jako orgasmus, ty nejkrásnější bývají vždy v okamžiku, kdy dojde k hlubokému vnitřnímu naplnění našich tužeb, a kdy také spočíváme v příjemné poloze a nemusíme vykonávat nadměrnou fyzickou námahu. Kupříkladu v misionářské poloze, kdy muž do partnerky vniká a přitom klečí, nebo stojí, musí zaměstnat svalstvo paží, trupu, hýždí, stehen a lýtek a to vše bere část energie, takže není orgasmus tak intenzivní. Obvykle brzy skončí a záhy se projeví únava a pocit vyčerpání z fyzické námahy. Dopřejte si erotickou masáž Praha ve vaší příjemné poloze, ponechte masérku, aby vám umožnila dokonalou relaxaci, uvolnění a pocit bezpečí a možná, že pocítíte rozdíl mezi orgasmem tímto a orgasmem z klasického pohlavního styku.