Jak postupovat, pokud vybíráme dětský stan do bytu?

Není pochyb o tom, že snad každé dítě má rádo stany. A není divu, mohou jim sloužit k mnoha nejrůznějším hrám, i jako místo na schovávání například hraček. Ovšem ne všechny stany jsou stejné. Některé jsou určeny ven na zahradu, jiné je zase možné umístit uvnitř bytu.

Zde samozřejmě nemluvíme o těch klasických, nýbrž dětských. Ty se liší nejen svou velikostí a barevností, ale také tím, že nejsou vyrobeny z klasické celtoviny, což znamená, že nejsou tak odolné proti dešti. Ani způsob jejich uchycení není tak důkladný.

stan1

Co se barev a tvarů týče, pak zde máme skutečně velký výběr, od těch klasických až po ty, které vypadají skoro jako malé paláce. Ovšem právě zde může být problém – jak vybrat ten správný? Řekněme, že sháníme dětský stan do bytu, neboť nebydlíme v rodinném domku a nemáme zahradu. Jak postupovat?

Zde je samozřejmě hlavní znát záliby a vkus našeho dítěte. Jaké jsou jeho oblíbené barvy? Dá přednost takovému stanu, kde budou na celtě hrdinové z dětských pohádek, nebo se mu víc bude líbit prosté barevné zpracování? A jaký tvar bude preferovat? To vše bychom měli vědět.

Ovšem vzhled není ani zdaleka všechno. Musíme také vybrat takový výrobek, který je kvalitnější a u kterého budeme mít jistotu, že ani při častém používání nespadne našemu potomku na hlavu, a který vydrží sloužit skutečně dlouho.

stan2

Zde se vyplatí číst recenze lidí, kteří si daný stan již koupili. Byly jejich děti spokojeny? A byli oni sami spokojeni s jeho provedením a kvalitou? Jak dlouho jim vydržel? To vše jsou otázky, na které bychom měli hledat odpověď.

V neposlední řadě je pak potřeba zmínit cenu. Přeci jen, ničí rozpočet není neomezený, a je potřeba si určit cenovou hranici, nad kterou zkrátka jít nemůžeme.

Jistě, to vše se může zdát jako mnoho zbytečné práce, ale věřte, že se to rozhodně nakonec vyplatí.