Jazykové kurzy v Českých Budějovicích

Znalost cizích jazyků je na dnešním trhu práce jednou z nejlepších vizitek uchazečů o zaměstnání. Zaměstnavatelé ve velkých firmách rádi přijímají zaměstnance, kteří se dokáží domluvit v cizí řeči. Nejčastěji používaným jazykem je přirozeně angličtina. V závěsu se drží němčina. Nicméně do popředí se stále častěji dostávají ruština, španělština, italština, velmi cenění jsou lidé, kteří se domluví čínsky (velký otevřený trh). Důvodů proč se cizí řeči učit je kromě těch pracovních celá spousta. Není tedy divu, že zájem u kurzy roste. A sním roste i nabídka. Ne jinak je tomu na jihu Čech. Největší koncentraci firem, které se zaměřují na výuku jazyků, v krajské metropoli Českých Budějovicích.
dívka se slovníkem
Aslan
Sídlí v ulici Česká v těsné blízkosti známého hlavního Náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí výuku angličtiny, němčiny, italštiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a zároveň češtiny pro cizince. Patří mezi největší hráče na tomto trhu. Mezi další činnosti patří překladatelství. Velmi oblíbené jsou intenzivní sezení. To znamená nízký počet pětačtyřicetiminutových lekcí. Vyučuje se především praktickému jazyku užívanému v běžných situacích. Obtížností je několik, vybere si absolutní začátečník i ostřílený mluvčí, který potřebuje oprášit zašlé znalosti. Výhodou je pouhých 6 studentů ve skupině.
CC škola jazyků
Tato firma nabízí největší počet vyučovaných řečí. Kromě těch častých také například rumunštinu, čínštinu či portugalštinu. Nachází se v ulici Hroznová, zhruba minutu od Náměstí Přemysla Otakara II. Ve svém portfoliu mají také lekce zakončené státní závěrečnou zkouškou. Podle recenzí absolventů jde o velice dobrou školu. To dává současným zájemcům jistě velkou naději, že se jejich peníze a úsilí neminou účinkem.
španělština na tabuli
Eskymák
Netradiční formu výuky zvolila škola Eskymák. Ta totiž probíhá formou online rozhovorů s lektory přes službu Skype (volně dostupný videochat program). Mohli tak snížit cenu svých služeb. Zároveň to znamená i úsporu času pro studující, kteří jsou například z větší dálky. Prakticky můžete jejich kurzy absolvovat i z druhého konce planety. Zajímavá je možnost studovat s nimi japonštinu, která není v podobných programech tak běžnou záležitostí.