Léky a obchod

Pracovali jste někdy ve velkém skladu? Pokud ne, tak si vůbec nemůžete představit, jaké to je pracovat v lékárenským velkoobchodě. Lékárenský velkoobchod je takový, kde se skladuje opravdu velké množství léků a dalších léčiv. Taky je tam prodejna. A tomu samozřejmě říká lékárna. Já si myslím, že lékárenský velkoobchod je opravdu moc důležitý. Obsahuje tam všechny léky, které my lidé k životu potřebujeme. A pokud si myslíte, že léky jsou hodně levné, tak to jste opravdu na omylu. Některé léky sice jsou levné, to ano.

Velkoobchod bývá ohromný.

Ovšem ale některé léky jsou opravdu moc drahé, že si je opravdu nemůže někdo jen tak dovolit. A proto je perfektní, pokud některé léky proplácí pojišťovna. Ale jsou to většinou takové léky, které jsou taky hodně drahé, na kterých závistí opravdu náš život. A vy berete nějaké léky opravdu pravidelně? Jsou to většinou léky na vysoký tlak anebo na nízký tlak a nebo na různé problémy.

V lécích je hodně peněz.

A já si myslím, že mnoho lidí bere pravidelně některé léky. Já například beru léky taky. A beru je na epilepsii. A musím říct, že kdybych tyto léky neměla, tak vůbec nevím, jak bych v životě fungovala. Protože léky na epilepsii jsou také velmi drahé. Měsíčně bych za něj dala asi deset tisíc korun. Naštěstí mě ale pojišťovna hodně proplácí a já tak měsíčně doplácím pouze dvě stovky. Jsem za to ráda. Navíc si taky ale říkám, že lékárenský velkoobchod je tak velký, že musí obsahovat také velké množství pracovníků. A taky musí být tam velká zodpovědnost. Protože práce s léky samozřejmě vyžaduje velkou zodpovědnost a taky velkou pečlivost. Tady se nemůžete v lékárenském velkoobchodě jen tak splést. To není obchod se zmrzlinou, že prohodíte příchuť. Tady jde o léky a o zdraví našich lidí, takže je vhodné, pokud tady pracují pouze školení a pečliví lidé. A vás by tady bavilo pracovat?