Novodobé hippies – pohodlné a přírodní

Jistě jste si všimli, že spoustu stylů oblékání bylo znovu objeveno a své příznivce si našli i dnes. Oslovují malé skupiny lidí, nebo rovnou většinu těch, co si každý rok obnovují šatník, aby byli šik. Je na každém, co nosí, co se mu líbí a v čem se cítí dobře. Nejen že je styl hippie současným trendem, ale navíc může být velmi pohodlný. Navíc přibývá na trhu i výrobců, kteří vyrábí oblečení v bio kvalitě.
žena na zíďce
Co se tedy nosí?
Ne, rozhodně už to není o kalhotách do zvonu a batikovaných tričkách. Je pravda, že přesně to květinové děti nosily, nosily ale i spoustu oblečení krásně zapadající do dnešních trendů. Výrazná byla vzdušnost oděvu, a to ať už triček, nebo sukní. Barevné korálky, ustřižené džíny. To vše se dá lehce zkombinovat tak, aby se za vámi lidé otáčeli s vřelým údivem.
Mimo to je v současnosti velmi oblíbený a rozšířený zdravý životní styl, kterým lidé myslí na své zdraví i na zdraví planety. Díky tomu to rozšířenému smýšlení se i výrobci oblečení rozhodli dělat oblečení, při jejíž výrobě jsou šetrní k životnímu prostředí. I tímto způsobem si novodobí hippies můžou vybrat oblečení, protože dost často se výrobci inspirují jejich stylem. Možná je to i proto, že spoustu malých výrobců, nejen oblečení, jsou tak trochu v duši hippie. Úsilí a práce se samozřejmě odráží i na ceně výrobků. Tady už je na každém, jestli si vybere 2 trička, o kterých ani neví odkud pořádně pochází a v jakých podmínkách byly vyrobeny, nebo jestli zvolí za tu cenu dvou triček jedno, ale kvalitnější a se zaručenou kvalitou.
dívka na útesech
Občas není špatné v sobě probudit „hipízáka“. Nejen že budete držet krok se současnými trendy, ale určitě se budete cítit i dobře, když můžete říct, že svoje „hipíz“ oblečení máte také od jednoho fajn „hipízáka“. Přeji dobrou ruku při vybírání oblečení a hlavně „Mír a lásku!“