Tvorba www stránek

Co si představíte, když vám řeknu www.  Jsou to webové stránky, na kterých jsme skoro každý den. A pokud někdo neví, co jsou to webové stránky, tak vám to lehce vysvětlím. Webové stránky jsou to, co vidíte na počítači nebo notebooku a bez webových stránek by to nebylo ono. Například já, která má moc ráda počítač a práci na počítači, tak webové stránky využívám opravdu každý den. Ani se mi nestalo, že bych webové stránky nějaký den nevyužila. A pokud jsem zrovna v ten den líná a nechce se mi pracovat, tak stejně otevřu počítač a najdu si na nějakou webovou stránku, kde si najdu pěkný film a pěkně se na něj podívám. Teď jsem hodně technický typ a má rád počítače, takže webové stránky jsou pro něj velmi důležité a taky to není jednoduché nějaké webové stránky vytvořit?

Počítač využívám denně.

Za výtvorem webových stránek stojí opravdu velká práce a úsilí a zkoušeli jste si někdy vyrobit nebo udělat své vlastní webové stránky? Řeknu vám, že pokud jste to nedělali, tak to ani nezkoušejte, protože je to velmi složité. Pokud tedy nejste nějaký informační technik, který to všechno umí a má to v malíku, tak se do toho opravdu nepouštějte. Nicméně, ale pokud chcete něco umět, pokud chcete vyrobit svou vlastní webovou stránku, tak se můžete přihlásit na nějaký kurz, kde vás to všechno v klidu naučí.

Webovkám moc nerozumím.

A můžu říct, že to nestojí ani moc peněz. Na tomto kurzu jsem byla už dvakrát. A musím říct, že je to opravdu pěkné a kvalitní kurz, jenže bohužel já jsem velké nemehlo a taky jsem se na tom kurzu opravdu nic nenaučila. Znám akorát takové ty klasické základy, ale že bych dokázala sama od sebe už něco vyrobit, tak to tedy vůbec ne. Ale mně to nevadí. Spokojím se s tím, co mám ve svém počítači a notebooku. Myslím, že pokud bych chtěla udělat nějakou webovou stránku, tak si najmu nějakého odborníka a profesionála, který všechno udělá za mě.